Táto stránka je určená na publikovanie predloženého dokumentu a širokú verejnú diskusiu o ňom. Diskusia je možná nielen na komentovanie dokumentu ako celku (hneď prvá položka na diskusnej podstránke), ale potom aj na detailnejšie komentáre k jednotlivým kapitolám dokumentu.

Každý návštevník stránky je oprávnený čítať a stiahnuť si predložený dokument, ako aj čítať celú diskusiu k nemu.

Pre vytvorenie nového komentára (alebo odpovede na už zverejnený komentár) je podmienkou zaregistrovanie a prihlásenie sa návštevníka. V rámci registrácie návštevník vyplní iba svoje zvolené identifikačné meno (pod ktorým budú jeho komentáre zverejnené) a ako druhú položku zadá svoju mejlovú adresu, na ktorú mu obratom príde potvrdenie prijatia registrácie aj s odkazom na formulár pre nastavenie svojho vlastného prístupového hesla.

V komentároch môžete vyjadriť akýkoľvek kritický názor, pokiaľ bude bez vulgarizmov, bez sprostých formulácií, bez vyhrážok alebo urážok, a to nielen vo vzťahu k autorovi (autorom) dokumentu, ale ani voči ostatným diskutujúcim. Autor dokumentu bude v rámci moderovania diskusie primerane upravovať komentáre, ktoré nebudú spĺňať uvedené kritériá.

Pripomienky k prípadným zisteným problémom s funkčnosťou používania stránky posielajte na mejlovú adresu info@demokracianahlas.sk

Ďakujeme!

Autor idey a vlastník stránky: Stanislav Šuchter
Tvorba stránky: Gigastars creative – stránku vytvoril na základe zámeru a objednávky autora idey stránky, v súlade s jeho priebežnými pripomienkami a navrhovanými zmenami, postaral sa o zakúpenie domény a výber dobrého hostingu, bude zabezpečovať aj softvérovú údržbu stránky, a poskytuje záruku, že vašimi činnosťami na tejto stránke nemôže dôjsť k nakazeniu vášho počítača vírusmi.

Základom pre stránku bol zvolený WordPress, open source publikačný systém CMS (Content Management System) pre blogy a webstránky.

© Všetky práva autora, vlastníka a tvorcu stránky sú vyhradené!